Informacje o naszej kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych w Krakowie

Kancelaria łączy wieloletnie doświadczenie zespołu radców prawnych wraz z zespołem współpracujących prawników i innych specjalistów, stawiając na rzetelność usług, wszechstronność oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Kancelaria stale współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym oraz komornikiem.

Od wielu lat Kancelaria wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego i innych podmiotów z sektora finansów publicznych, w tym samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej i parku narodowego. Naszym atutem jest również specjalizacja w prawie bankowym. Ponadto świadczymy pomoc prawną na rzecz spółek hotelarskich.

Dzięki wszechstronności działań, Kancelaria zyskała również wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców i spółek prawa handlowego, zarówno w zakresie bieżącej działalności, jak i w procesach przekształceń (transformacji) oraz w sprawach prowadzonych przed sądami. Zajmujemy się tworzeniem i przekształcaniem spółek, prowadzeniem spraw pracowniczych, redagowaniem i opiniowaniem umów, sporządzaniem opinii prawnych i konsultacji, windykacją należności.

W zakresie działania Kancelarii znajdują się ponadto sprawy z zakresu prawa cywilnego, które prowadzimy również na rzecz osób fizycznych, w tym obsługa transakcji na rynku nieruchomości.

Obsługa prawna może być świadczona w języku angielskim.

Radcowie prawni

Fotografia korporacyjna - Iwaszko.com.pl

Paulina Pukalak-Krawczyk

radca prawny

Radca prawny wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie w 2006 roku. Specjalizuje się w prawie samorządu terytorialnego, prawie administracyjnym, prawie cywilnym, jak również świadczeniu obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym w tworzeniu, przekształcaniu spółek, redagowaniu oraz opiniowaniu projektów umów cywilnoprawnych i handlowych oraz regulacji wewnętrznych, także w języku angielskim.

Fotografia korporacyjna - Iwaszko.com.pl

Przemysław Krawczyk

radca prawny

Radca prawny wpisany na listę w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie 2007 roku. Specjalizuje się w prawie gospodarczym prywatnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa bankowego, procesach cywilnych i gospodarczych, prawie cywilnym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, świadczeniu obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych o charakterze korporacyjnym w tym z branży hotelarskiej, opiniowaniu i sporządzaniu projektów umów i regulacji wewnętrznych, prawie administracyjnym; prawie ochrony zdrowia.

Kontakt z Nami

    captcha